Producenci
Moda damska oczami mężczyzny - Własny styl, to jest to! Cz.1 6
Moda damska oczami mężczyzny - Własny styl, to jest to! Cz.1

Witajcie, moje drogie Panie na wybiegu mody, gdzie niezależnie od kształtów swojej figury i własnych upodobań, możecie znaleźć coś dla siebie.

Szczerze, wiele myślałem o moim pierwszym wpisie na blogu, co tutaj dla Was przygotować, o czym napisać, jaki temat poruszyć na początku. Nasunęło mi się pytanie:

Co jest najważniejsze w modzie?

Co jest najważniejsze dla Was?

Własny Styl

Moim zdaniem najważniejszy jest WŁASNY STYL. On nas definiuje, wyróżnia, pokazuje nasze myśli i wnętrze... na zewnątrz, dlatego tak ważne jest, byście pozostałe wierne swoim upodobaniom. Żeby zrozumieć innych, najpierw trzeba zrozumieć siebie. Poeksperymentujcie z modą, ale z "głową", sprawdźcie, co dla Was jest dobre, a co nie. W czym się czujecie pewnie, a w czym odczuwacie dyskomfort.

Podpowiedź: Jak chcecie rozwinąć wasz zmysł estetyczny, polecam uważne obserwowanie środowiska, w jakim się obracacie, czytanie prasy/blogów modowych, jak i filmów :) Być może jest to oczywiste, ale właśnie proste środki doprowadzą nas do celu. Wiem to z własnego doświadczenia.

Jeżeli posiadacie jakąś pasję (a na pewno ją macie), zaznaczcie ją w swoim ubiorze małym akcentem, drobiazgiem. Będziecie czuć się lepiej, mówię Wam!

Na zakończenie tej części artykułu ważna kwestia. Jak popełnicie błąd w doborze i kompozycji odzieży, nie martwcie się. Popełnianie błędów to część naszego życia, część zabawy, jaką jest moda. Zdobyte doświadczenie wzmocni poczucie WASZEGO STYLU!

 

wybiegmody.pl - Moda oczami mężczyzny - Kamil Wojdanowski

Komentarze do wpisu (6)

5 października 2020

Ciekawy post. Przez styl można wyrazić siebie, jednak mało osób się na to decyduje. Życzę powodzenia w prowadzeniu bloga.

5 października 2020

Cóż muszę się przyjrzeć własnemu stylowi, ale u mnie to raczej na sportowo...

5 października 2020

Zawsze byłam zdania, że w modzie najważniejszy jest własny styl, styl, w którym czujemy się dobrze i swobodnie

8 października 2020

Styl jest wyrażeniem siebie, własnej osobowości.Kolory, dodatki, chyba wszystko jest ważne :) Ale każdy wybiera taki sposób ubierania się, w jakim czuje się najlepiej :)

5 lutego 2021

http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ - Amoxicillin 500 Mg Buy Amoxicillin via.dfnw.wybiegmody.pl.qar.ff http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/

5 lutego 2021

http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ - Amoxicillin Without Prescription Amoxicillin 500 Mg vtz.hepj.wybiegmody.pl.rfm.dy http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl